MATAR

REFERANSLAR

BAYSAŞ İNŞAAT

Kuruluşunun 26. yılını, Türkiye’nin ilk planlı kentsel dönüşüm projesi kapsamında gerçekleştirmekte olduğu 190.000 metrekare kapalı alanda, 1173 bağımsız bölümden oluşan İstanbul 216 projesi ile taçlandırmakta olan şirket, geride bıraktığı 26 yılda, 240 bin metrekaresi konut, 60 bin metrekaresi ticari alan olmak üzere toplam, 300 bin metrekare kapalı alana sahip olan Golden Tower, Gold Tower, Adana Meridyen, Cumbalı Konaklar gibi çok sayıda değerli projesinin inşaatını ve satış süreçlerini, bu projelerini gerçekleştirmiştir.

BEYAZLAR GRUP

Her projesiyle yepyeni başlangıçlar inşa eden Beyazlar Grup, 1972’den beri mutluluğu temel alan projeleriyle kusursuz yaşam alanları oluşturmuş, sektörde saygın bir yere ulaşmıştır.

Doğanın parçası olarak yaşamayı, insanın asıl ihtiyacı olarak yorumlayan, projelerinde estetik ve modernizmi ustaca harmanlayan Beyazlar İnşaat, çevreye ve insana saygılı eserleriyle, yarınlar için güvenli yatırımlar inşa etmektedir.

Yeni yapı

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan YENİ YAPI A.Ş. kuruluşundan bu yana “insana saygı” ya dayanan yönetim anlayışıyla taahhüdü altında yürüttüğü inşaat işleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.

Ülkemizde, ilk ve örnek olma özelliği taşıyan tasarımlar ışığında geliştirdiğimiz projeler ile ülkemizin önemli mihenk taşı mimari yapıtlarını inşa etme bilinci ve sorumluluğunu taşımaktayız.

Gerçekleştirdiği bütün projelerde bulunduğu bölgeye değer katmak, yüksek kalitede üretim yapmak, modern ve estetik yaşam alanları yaratmak, son teknolojileri projelerine entegre etmek, dünya standartlarında güvenli yaşam alanları oluşturmak birincil hedefimiz olmuştur.

Onur İnşaat & Onur Çimento

1960’lı yıllarda Trabzon’da başlayan ticari faaliyetlerimiz, inşaat malzemeleri konularında 1973’lü yıllarda İstanbul’da devam etmiştir. O dönemlerde çimento piyasalarıyla devamlı ve sıkı ilişkilerimizin olması nedeniyle müşteri ve pazar payımız kısmen oluştuğu için hazır beton konusunda yatırım yapma fikrimiz oluşmuştu. Uygulama için yatırım teşvikini de aldığımız dönemlerde, Set Beton A.Ş. firması, Hadımköy bölgesinde bir tesis kurmayı düşünüyordu; girişimlerimiz neticesinde tesis kurmaktan vazgeçerek pazardaki beton talebini bizim üzerimizden karşılamaya karar vermiştir. Böylece 1992 yılında kurduğumuz Onur İnşaat Malz. San. ve Tic. A.Ş. unvanlı firmamız 1994 yılında hazır beton sektörüne adım atmış oldu.

Yaklaşık 5 yıllık birliktelikten sonra 1999 yılında Set Beton’la olan işbirliğimizi bitirdik ve hızla yeniden yapılandık. Onur Beton ismi, logosu ve tescilleri belirlendi. Gerekli standartlarla ilgili çalışmalar tamamlandı. Genel müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretim konularını öncelikli hedefimiz kabul ederek, sektörde lider marka olma yolundaki çalışmalarımız devam etmektedir.

BORLİNE

Bozoklar Makine Kimya A.Ş. 2005 yılında İzmit ili Körfez ilçesinde küçük ölçekli bir işletme olarak faaliyete başlayarak 31.07.2015 tarihi itibari ile son halini almıştır. İlk etapta kendi markası olan ZEMMAS markası ile oto şampuanı ve kimyasallarını üreterek kendi bölgesinde pazarlama faaliyetlerini sürdürmüştür. Zamanla akaryakıt istasyonlarına araç yıkama makinaları ve bu makinalara ait kimyasalları şirket bünyesinde üreterek kendi bölgesinde önemli bir servis ağı kurmuştur. Takip eden yıllar içerisinde halı temizleme kimyasalları ve otomatik halı yıkama makinaları imalatı ile şirket bünyesindeki faaliyetlerini daha da genişletmiştir.

Matar - Logo - Beyaz

Matar olarak ürün ve hizmetlerimizle daha yüksek fayda sağlamak, şirketlerimiz ve markalarımızla daima yenilikçi ve öncü olmaktır.

Telif Hakkı 2020 © Matar Ltd. Tüm Hakları Saklıdır.